
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis MAKITA 40V MAX XGT GA041GZ
- Galingas bešepetėlinis variklis
- Pritaikytas nuolatiniam sunkiam darbui
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Skirtas pjovimui ir šlifavimui su X-LOCK ašmenų tvirtinimo technologija, kuri leidžia keisti diskus be papildomų įrankių.
Automatinė dulkių siurblio įjungimo/išjungimo sistema AWS, kuri leidžia prijungti įrankį prie suderinamo Makita dulkių siurblio.
Automatinė atatrankos kontrolė AFT.
Apsauga nuo vandens ir dulkių, darbui lauke ir prastomis oro sąlygomis XPT.
Galingas bešepetėlinis variklis užtikrina iki 9000 aps/min, o tai savo našumu pranoksta 1000W elektrinius laidinius įrankius.
Akumuliatoriaus apsauga nuo perkrovos, per didelio iškrovimo ir perkaitimo.
Švelnaus starto funkcija sklandžiam darbui.
Elektroninis stabdys didesniam darbo našumui ir dirbančiojo saugumui.
Specifikacija
| Svoris | 3 - 5,3 kg (su akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 3000-9000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 91 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 433 x 140 x 163 mm |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Maksimalus pjovimo gylis | 31 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









