
Akumuliatorinis tiesinis pjūklas MAKITA JR002GZ 40V MAX XGT
- Skirtas metalo pjovimui be kibirkščių
- Galingas, nedidelio svorio, lengvai valdomas pjūklas
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Žemas vibracijos lygis dėl aktyvios antivibracinės technologijos (AVT).
Tinka profesionaliems darbams.
Lengvas ir greitas ašmenų keitimas.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Vertikalus alkūninis mechanizmas efektyviai sumažina vibraciją.
XGT® įrankiuose ir akumuliatoriuose įmontuota įranga palaiko skaitmeninį grįžtamąjį ryšį tarp akumuliatoriaus ir įrankio, taip pasiekiant optimaliausią įrankio produktyvumą.
XGT® įrankiai yra labai patvarūs ir galingi. Tai šiam pjūklui suteikia pranašumo net pramoniniuose darbuose.
Patogi kilpa užkabinimui.
Dvigubas LED darbinis šviesos diodas.
Atraminės plokštės apsaugos mechanizmas, kurį galima reguliuoti be rakto.
Reguliuojamas pjovimo greitis kintamais sūkiais.
Specifikacija
| Vibracijos lygis | 8,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 96 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Pjovimo gylis medienoje | 255 mm |
| Pjūklo eiga | 32 mm |
| Judesių skaičius | 0-3000 jud./min. |
| Tipas | Tiesiniai pjūklai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







