
Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA DHS710Z
- Dvigubos apsaugos jungiklis
- Aliumininis pjovimo pagrindas
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio!
Aprašymas
Akumuliatoriaus apsaugos sistema, prailginamas akumuliatoriaus naudojimo laikas.
Ergonomiška gumuota rankena.
Įrankis dirba tik su 2x18V Li-ion baterijomis.
Specifikacija
| Svoris | 4,7 kg |
| Apsukų skaičius | 4800 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V / 36 V |
| Akumuliatorius | 2 x 18V (nėra komplektacijoje) |
| Įkrovimo laikas | 22 min. |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 356 x 220 x 247 mm |
| Disko skersmuo | 190 mm |
| Velenas | 20 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 68 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 49 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Pjovimo kampas | 45° |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



