
Akumuliatorinis diskinis pjūklas 136x20 MAKITA DSS501Z be akumuliatorių ir įkroviklio
Puikiai subalansuotas manevringam darbui. Nuo pjūvio linijos nupučiamos dulkės.
Aprašymas
- Dvigubos apsaugos jungiklis.
- Labai lengvas ir kompaktiškas
- Didelė užrakinimo svirtis.
- Darbinis šviesos diodas.
- Ergonomiška gumuota rankena.
- Nuimamas dulkiu antgalis.
- Įrankis dirba su visais 18V Li-ion akumuliatoriais išskyrus 1.3Ah
- Įrankis – parduodamas be kroviklio ir be akumuliatorių.
Specifikacija
| Svoris | 2,7 kg |
| Apsukų skaičius | 3600 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 76 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 364 x 183 x 201 mm |
| Disko skersmuo | 136 mm |
| Velenas | 20 mm |
| Pjovimo kampas | 50 ° |
| Standartiniai priedai | Šoninis ribotuvas, pjovimo diskas 136x20x1,5mm. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



