
Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA DHS680Z
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Lengvas, dėl pagamintos iš magnio, pjūklo apsaugos ir pjovimo pagrindo
- Įrankis parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio!
Aprašymas
- Darbinis šviesos diodas.
- Akumuliatoriaus apsaugos sistema, prailginamas akumuliatoriaus naudojimo laikas.
- Dvigubos apsaugos jungiklis.
- Ergonomiška gumuota rankena.
- Nuimamas dulkiu antgalis.
- Baterijos išsikrovimo lygio indikatorius.
Specifikacija
| Svoris | 3,3 kg |
| Apsukų skaičius | 5000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 83 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 350 x 170 x 238 mm |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Velenas | 20 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 57 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 41 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Pjovimas kampu | 0 / 50 ° |
| Standartiniai priedai | Šoninis ribotuvas, pjovimo diskas 165x20x1,5mm. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



