
Akumuliatorinis diskinis pjūklas 165x20 MAKITA DHS630Z
- Labai lengvas ir kompaktiškas
- Akumuliatoriaus apsaugos sistema, prailginamas akumuliatoriaus naudojimo laikas
- Įrankis parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio!
Aprašymas
Aliumininis pjovimo pagrindas.
Darbinis šviesos diodas.
Ergonomiška gumuota rankena.
Įrankis dirba su visais 18V Li-ion akumuliatoriais išskyrus 1.3Ah.
Įrankis – parduodamas be kroviklio ir be akumuliatorių.
Dvigubos apsaugos jungiklis.
Nuo pjūvio linijos nupučiamos dulkės.
Specifikacija
| Svoris | 3,5 kg |
| Apsukų skaičius | 3100 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 75 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 346 x 220 x 247 mm |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 66 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 46 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Pjovimo kampas | 45 ° |
| Standartiniai priedai | Šoninis ribotuvas, pjovimo diskas 165x20x1,5mm. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



