
Akumuliatorinis perforatorius MAKITA HR011GZ 40V MAX XGT
- Bešepetėlinis variklis
- Fiksuotas SDS-PLUS griebtuvas
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Pastovaus greičio kontrolė ir 4 greičio režimai.
600g lengvesnis už ankstesnį modelį.
Efektyvi antivibracinė technologija (AVT).
Atatrankos kontrolė (AFT) automatiškai išjungia variklį staiga sumažėjus apsukoms.
XPT technologija užtikrina atsparumą vandeniui ir dulkėms.
LED diodo šviesa nukreipta į darbo vietą.
Dulkių surinkimo sistemos tvirtinimas vienu paspaudimu.
Įrankio sujungimas su siurbliu bluetooth ryšio pagalba automatiškai kontroliuoja siurblio įjungimą/išjungimą.
Specifikacija
| Svoris | 3,1 kg |
| Apsukų skaičius | 0-5000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 10,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 105 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 32 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 28 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Smūgių skaičius | 0-1130 sm./min. |
| Smūgio jėga | 3.3 J |
| Perforatoriaus funkcijos | 3 - gręžimas, gręžimas su kalimu, kalimas |
| Tipas | Trijų funkcijų perforatoriai |
| Standartiniai priedai | Gylio ribotuvas, tepalas 100 ml |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





