
Akumuliatorinis perforatorius MAKITA HR004GZ01 40V Max XGT
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Elektroninė greičio valdymo kontrolė
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Didesnė darbinė įtampa (XGT) leidžia dirbti esant didelėms apkrovoms.
3 funkcijos: gręžimas, gręžimas su kalimu ir kalimas.
Efektyvi antivibracinė technologija (AVT).
Efektyvus dulkių surinkimas.
Dvigubas LED apšvietimas.
Apsauga nuo perkrovos.
Specifikacija
| Svoris | 6,5 kg (su akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 0-980 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 1,5-7,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 104 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 32 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 28 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 389x102x232 mm |
| Smūgių skaičius | 0-5000 sm./min. |
| Smūgio jėga | 2.9 J |
| Perforatoriaus funkcijos | 3 - gręžimas, gręžimas su kalimu, kalimas |
| Tipas | Trijų funkcijų perforatoriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








