
Akumuliatorinė-dujinė viniakalė MAKITA GN420CSE
- Greita ir patogi užtaisymo sistema
- Oro filtras apsaugo cilindrą nuo purvo ir nuolaužų
- Įšauna 15-40 mm ilgio vinis į beveik visų tipų betoną
Aprašymas
Ergonomiška gumuota rankena.
Maždaug 1000–1200 vinių su vienu dujų balionu.
Kabliukas.
Gylio reguliavimas.
Automatinis sustojimas pasibaigus vinimis.
Baterijos išsikrovimo lygio indikatorius.
Anti-Dry-Fire mechanizmas.
Mažas antgalis, tiksliam kalimui.
Lengvas, su 7,2 V Ličio jonų baterija.
Baterija kraunasi apie 30 min.
Valymo komplektas parduodamas atskirai, produkto numeris 194852-0. Komplekte yra: aerozolinis valiklis, tepalas, šepetėlis, šluostė ir raktas medžiaginiame maišelyje.
Dėmesio! Komplekte dujų baliono nėra.
Dujų balionas parduodamas kartu su vinimis.
Specifikacija
| Svoris | 3,6 kg |
| Vibracijos lygis | 3,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 89 db(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 7.2 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 1,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 315 x 108 x 390 mm |
| Šūvių sk. su viena baterija | 4000 šūvių |
| Šūvių sk. su vienu dujų balionėliu | 1000-1200 šūvių |
| Tipas | Akumuliatorinė viniakalė |
| Vinių ilgis | 15-40 mm |
| Vinių storis | Ø2,6-3,1 mm |
| Vinių dėtuvės talpa | 20 vnt. |
| Standartiniai priedai | 2 x 1,5 Ah 7,2V akumuliatoriai BL0715, įkroviklis DC10WA, lagaminas, 4 mm šešiakampis raktas |
| Pakuotė | Plastikinis lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



