
Akumuliatorinė-dujinė viniakalė MAKITA GN900SE
- Greita ir patogi užtaisymo sistema
- Oro filtras apsaugo cilindrą nuo purvo ir nuolaužų
- 5 galvutės gylio reguliavimo padėtys
Aprašymas
Įšauna 50-90 mm ilgio vinis į beveik visų tipų medieną.
4000 vinių su viena baterijos įkrova.
1200 vinių su vienu dujų balionėliu.
44 vinių talpos dėtuvė.
Lengvas, su 7,2 V ličio jonų baterija.
Specifikacija
| Svoris | 3,5 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 7.2 V |
| Akumuliatorius | 1,5 Ah |
| Šūvių sk. su viena baterija | 4000 šūvių |
| Šūvių sk. su vienu dujų balionėliu | 1200 šūvių |
| Tipas | Akumuliatorinė viniakalė |
| Vinių dėtuvės kampas | 34° |
| Vinių ilgis | 50-90 mm |
| Vinių storis | Ø2,9-3,3 mm |
| Standartiniai priedai | 2 x 1,5 Ah 7,2V akumuliatoriai BL0715, įkroviklis DC10WA, lagaminas, 4 mm šešiakampis raktas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




