
Akumuliatorinė delninė viniakalė MILWAUKEE C12PN-0 M12
- Galios pavara veiksmingai įkala 100 mm konstrukcines vinis greičiau nei per 3 s
- Telpa ten, kur neįmanoma užsimoti plaktuku
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio!
Aprašymas
Įrankyje ir akumuliatorių baterijoje įrengta apsaugos nuo perkrovos elektroninė sistema REDLINK užtikrina geriausią šioje klasėje sistemos ilgaamžiškumą.
Nepriekaištingai ergonomiškas – naudotojų mėgstama delnui pritaikyta atrama leidžia patogiai valdyti įrankį.
Atskiro akumuliatoriaus elemento stebėjimas optimizuoja įrankio veikimo laiką ir užtikrina ilgalaikį patvarumą.
Energijos matuoklis tiksliai rodo likusios įkrovos lygi.
Lanksti akumuliatoriaus sistema: veikia su visais „Milwaukee® M12™“ akumuliatoriais.
Įkrovus akumuliatorių gali įkalti iki šimto 90 mm ilgio vinių.
Specifikacija
| Svoris | 1,42 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatorinė viniakalė |
| Vinių ilgis | 90 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



