
Akumuliatorinis daugiafunkcinis įrankis MILWAUKEE M18 BMT-0
- Iki 50% greitesnis universalus belaidis įrankis pjovimo ir šalinimo darbams
- Tinka darbui su metalu, medžiu ir plastiku
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
12 keičiamų greičių.
REDLINK™ nuo per didelės apkrovos apsauganti elektronika įrankyje ir akumuliatoriuje užtikrina geriausią sistemos patvarumą visoje klasėje.
FIXTEC ašmenų keitimas nenaudojant įrankių, su pridedamu universaliu ašmenų keitimo adapteriu, leidžiančiu naudoti visus konkurentų gaminamus ašmenis, gerina produktyvumą.
Atskiro akumuliatoriaus elemento stebėjimas optimizuoja įrankio veikimo laiką ir užtikrina ilgalaikį patvarumą.
Unikalus pjovimo gylio fiksavimo adapteris neleidžia medžiagos įpjauti per giliai.
Prie KS arba NS ištraukimo sistemos prijungtas unikalus dulkių ištraukimo komplektas užtikrina švarą darbo vietoje.
Ypač skaisčiai šviečiantis diodinis darbo vietos apšvietimas.
Lanksti akumuliatoriaus sistema: veikia su visais „Milwaukee® M18™“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 1,7 kg (su baterija) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Judesių skaičius | 12000-18000 jud./min. |
| Vibracija | 3,6-12,3 m/s² |
| Tipas | Multifunkciniai įrankiai |
| Amplitudė | 3,4° |
| Standartiniai priedai | Geležtė, šlifavimo padas, UL geležtės adapteris, geležtės adapteris, velenas, 5 x šlifavimo lapeliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







