
Akumuliatorinis daugiafunkcinis įrankis MILWAUKEE M18 BMT-421C
- Iki 50% greitesnis universalus belaidis įrankis pjovimo ir šalinimo darbams, pasižymintis laidinio įrankio savybėmis
- 12 keičiamų greičių nuo 12 000 iki 18 000 apsisukimų per minutę ir 3,4° vibraciniai judesiai leidžia profesionaliais įrankiais greitai pragręžti tokias medžiagas kaip metalas, medis ir plastikas
- Unikalus pjovimo gylio fiksavimo adapteris neleidžia medžiagos įpjauti per giliai
Aprašymas
FIXTEC ašmenų keitimas nenaudojant įrankių, su pridedamu universaliu ašmenų keitimo adapteriu, leidžiančiu naudoti visus konkurentų gaminamus ašmenis, gerina produktyvumą.
Atskiro akumuliatoriaus elemento stebėjimas optimizuoja įrankio veikimo laiką ir užtikrina ilgalaikį patvarumą.
Prie KS arba NS ištraukimo sistemos prijungtas unikalus dulkių ištraukimo komplektas užtikrina švarą darbo vietoje.
Ypač skaisčiai šviečiantis diodinis darbo vietos žibintuvėlis.
Lanksti akumuliatoriaus sistema: veikia su visais „Milwaukee® M18™“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 1,7 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,0 Ah / 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Judesių skaičius | 12000-18000 jud./min. |
| Vibracija | 3,6-12,3 m/s² |
| Tipas | Multifunkciniai įrankiai |
| Amplitudė | 3,4° |
| Standartiniai priedai | 1 x 2,0 Ah akumuliatorius, 1 x 4,0 Ah akumuliatorius, įkroviklis, krepšys |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






