
Akumuliatorinė aukšto slėgio plovykla MAKITA HW001GZ 40V MAX XGT
- Savaiminio siurbimo funkcija
- 3 reguliuojami darbo režimai
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Užtikrinta didelė purškimo galia, puikus balansas tarp purškiamo vandens slėgio ir didelio srauto (3-iu režimu).
Teleskopinė rankena užtikrina patogų transportavimą ir sandėliavimą.
Mobili, lengvai transportuojama, 140 mm skersmens ratai puikiai rieda ant nelygių paviršių.
Savaiminio siurbimo funkcija leidžia tiekti vandenį ne tik iš maišytuvo, bet ir iš vandens rezervuarų, tokių kaip plastikinės statinės ar dideli kibirai.
Nenaudokite vandens iš upių, tvenkinių arba vandens sumaišyto su smėliu ar purvu, kad nebūtų sutrikdytas plovyklos veikimas.
Sklandžiam veikimui iš žarnos reikia išleisti orą ir leisti prisipildyti vandeniu.
Maksimalus įsiurbimo aukštis – 1 m.
Mažiausias siurbiamo vandens lygis – 15 mm.
Nereikia naudoti oro išleidimo vožtuvo.
Putų purkštuko antgalyje esantis tinklelis pagerina putojimą.
Didžiausias vandens srautas – 7 l/min.
Specifikacija
| Triukšmo lygis | 84 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Tipas | Akumuliatoriniai plovimo įrenginiai |
| Darbinė temperatūra | Maks. 40°C |
| Maks. darbinis slėgis | 115 bar |
| Žarnos ilgis | 5 m |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti












