ELTEN Maddox batų serija

Vienas tipas, daug galimybių – ELTEN MADDOX serija

Susipažinkite su populiariausio modelio ELTEN avalyne - MADDOX. Tai - visapusiškos apsauginės savybės, komfortas, sportiška išvaizda - viskas, ko reikia šių dienų darbuotojui.

Kadangi MADDOX modelis sulaukė didžiulio pasisekimo, jo gama pasipildė įvairiaspalviais, aukštu arba žemu aulu, skirtingų apsauginių klasių, kaip S1P ir S3, bei specialiai moterims sukurtais modeliais.

APDOVANOJIMO VERTAS PADAS

Padas MAXXIMO yra iš ELTEN WELLMAXX asortimento. Tai - tikras akcentas, suteikiantis visiškai naują vaikščiojimo pojūtį - jausmą lyg vaikščiojant debesimis. Toks pojūtis atsiranda dėl itin gerai amortizuojančios medžiagos „Infinergy®“ iš BASF, kuri naudojama batų šerdyje, būtent ten kur pėdą veikia didžiausios apkrovos.

Šią aukštųjų technologijų medžiagą visuose MADDOX batuose sudaro išplėstas termoplastinis poliuretanas (E-TPU), kuris ne tik sušvelnina smūgį vaikščiojant, bet ir grąžina energiją atgal, dar kitaip tariant - atšoka. Dėl šio efekto MADDOX avalynė yra ypač tinkama ir rekomenduojama tiems darbuotojams, kurie visą darbo dieną praleidžia stovėdami arba vaikščiodami ant kietų paviršių. Darbuotojai avėdami šią avalynę jaučia pastebimą lengvumą ir komfortą, o jų pėdos ir sąnariai pavargsta mažiau.

Dėl unikalių savybių, už kokybę ir novatoriškumą ELTEN MAXXIMO padas buvo apdovanotas 2020 „Plus X Awards“ apdovanojimuose, kaip geriausias gaminys.

UNIVERSALŪS APSAUGINAI BATAI

Nors sportiško stiliaus MADDOX modeliai - tai avėjimo komforto garantija, tačiau jie gali pasiūlyti ir kur kas daugiau. Savo išvaizda MADDOX LOW ESD S3 nesiskiria nuo įprastų laisvalaikio batų, bet daro didžiulį įspūdį visapusišku saugos paketu (galima įsigyti ir batus su aukštu auliuku MADDOX MID ESD S3). Apsauginė plieninė pirštų noselė apsaugo nuo sužeidimų, o kompozitinis pradūrimui atsparus padas užtikrina sukibimą net ant slidžių ar ne itin lygių paviršių.

Platus spalvų pasirinkimas: be klasikinių raudonos ir juodos spalvų, galime pasiūlyti juodai pilkus, ryškiai mėlynus arba pilkus su mėlynu padu.

Daugiau informacijos apie Maddox ESD S3 sužinosite peržiūrėję šį vaizdo įrašą.

BATAI BE RAIŠTELIŲ

Pavargote visą laiką rišti raištelius arba jie jums dažnai trukdo? MADDOX turi sprendimą - BOA® užsegimo sistemą, kurią rasite MADDOX BOA®RED LOW ESD S3 arba MADDOX BOA BLACK LOW ESD S3 modeliuose. Ši klasikinių batų raištelių alternatyva leidžia greitai ir be pastangų užsegti ir atsegti batus. BOA® užsegimo raišteliai plieniniai, dengti plastiku, visai užsegimo sistemai taikoma viso gyvenimo garantija. Be to, BOA® sistema užtikrina tikslų pėdos bate prigludimą, visos kilpos įtempiamos tolygiai. Idealiai tinka darbams, kuriuose svarbi kiekviena sekundė.

TINKA IR LAISVALAIKIU: BE APSAUGINĖS NOSELĖS IR METALO NETURINČIO PADO

Norite vaikščioti kaip ant debesų ir laisvalaikiu? - ELTEN pagalvojo ir apie tai. Laisvalaikiui galite rinktis standartinį juodos spalvos su raudonu padu MADDOX BLACK RED LOW O2 arba visiškai juodą MADDOX BLACK LEATHER LOW O2 modelį. Be apsauginių noselių ir pradūrimo apsaugos, tačiau su itin komfortišku ir slydimui atspariu padu.

MAADIE – MADDOX MODELIS SKIRTAS MOTERIMS

MADDOX batų modelis yra unisex, t.y. tinka ir vyrams, ir moterims. Kartais moterų pėdos yra siauresnės, būtent dėl šios priežasties sukurtas MADDIE modelis. Šviesiai pilki batai su turkio spalvos raišteliais ne tik žavi, bet suteikia komfortą ir apsaugą kiekviename žingsnyje.

Susijusios prekės

Kiti straipsniai