
Akumuliatorinis trimeris MAKITA UR007GZ01 40V MAX XGT
- Vielos galvutė gali būti keičiama į pjovimo peilį
- Trimeris elektroniniu būdu reguliuoja greitį ir sukimo momentą
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Elektroninis stabdys saugumui.
Patogi kilpinė rankena.
Puikiai tinka grioviams pjauti dėl viršuje įmontuoto variklio.
Dėl priverstinio aušinimo, trimeris neužkaista ir juo galima naudotis nepertraukiamai.
Specifikacija
| Tvirtinimas | M 10 |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 93,8 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Tipas | Akumuliatoriniai trimeriai |
| Pjovimo plotis | 430 mm |
| Valo skersmuo | 2,0 - 2,4 mm |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



