Rider traktoriukas HUSQVARNA R216Ts AWD
- Visų varančiųjų ratų pavara
- Lankstus vairavimo mechanizmas patogiam darbui
- Parduodama be pjovimo agregato
Aprašymas
Skirtas didesniems plotams ir sudėtingiems sodo darbams.
AWD (keturi varomi ratai) užtikrina pravažumą kalvotais, šlapiais ir slystančiais paviršiais. Ši funkcija automatiškai pritaiko visų ratų sukibimą, priklausomai nuo situacijos ir grunto sąlygų.
Vairo stiprintuvas užtikrina nevarginantį vairavimą.
Labai manevringas dėl šarnyrinio vairavimo mechanizmo.
Priekinis šviesos diodų žibintas leidžia dirbti bet kuriuo paros metu.
Pjovimo agregatas montuojamas priekyje leidžia matyti darbinę erdvę ir pasiekti sudėtingesnius kraštus.
Platus agregatų ir priedų pasirinkimas užtikrina traktoriuko universalumą bei naudojimą ištisus metus.
Pedalais valdomas greitis ir kryptis leidžia vairuoti abiem rankomis.
Reguliuojamas vairo aukštis.
Integruotas laikmatis rodo veikimo laiką.
Variklis gale suteikia geresnį matomumą ir sumažina triukšmą.
Permatomas kuro bakas leidžia stebėti likutį.
Dvi patogiai pasiekiamos dėtuvės.
Specifikacija
| Svoris | 229 kg |
| Apsukų skaičius | 2900 aps./min. |
| Ilgis | 194 cm |
| Triukšmo lygis | 85,9 dB(A) |
| Akumuliatorius | 24 Ah |
| Plotis | 88 cm |
| Aukštis | 113 cm |
| Variklis | HV 586AE |
| Variklio galia | 12 kW |
| Cilindrų darbinis tūris | 586 cm³ |
| Pjovimo aukštis | 25-75 mm |
| Tipas | Rider traktoriukai |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 170/60-8 |
| Pjovimo plotis | 94-103 cm |
| Pavaros tipas | Pedalais valdoma |
| Greitis | 9 km/val. |
| Kuro rūšis | Benzinas |
| Tepimas | Slėginis su tepalo filtru |
| Cilindrų skaičius | 2 |
| Aušinimas | Oru |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / galinis išmetimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





