Rider traktoriukas HUSQVARNA R214TC C94
- Tinka didesnėms vejoms pjauti bei geriems mulčiavimo rezultatams pasiekti
- Lankstus vairavimo mechanizmas patogiam darbui
- Tylus darbas, todėl labai tinka gyvenamuosiuose rajonuose
Aprašymas
94 cm pločio „Combi“ pjovimo agregatas.
Labai manevringas dėl šarnyrinio vairavimo mechanizmo.
Dėl paslankios galinės ašies galiniai ratai puikiai važiuoja per nelygų paviršių.
Lengvas naudojimas įvairiomis oro sąlygomis.
Galimas mulčiavimas bei galinis išmetimas.
Platus agregatų ir priedų pasirinkimas užtikrina traktoriuko universalumą bei naudojimą ištisus metus.
Pedalais valdomas greitis ir kryptis leidžia vairuoti abiem rankomis.
Pjovimo agregatas montuojamas priekyje leidžia matyti darbinę erdvę ir pasiekti sudėtingesnius kraštus.
Variklis gale suteikia geresnį matomumą ir sumažina triukšmą.
Integruotas laikmatis rodo veikimo laiką.
Dvi patogiai pasiekiamos dėtuvės.
Specifikacija
| Svoris | 207 kg |
| Apsukų skaičius | 2900 aps./min. |
| Ilgis | 223 cm |
| Vibracijos lygis | 1,9 m/s² |
| Triukšmo lygis | 83 dB(A) |
| Akumuliatorius | 24 Ah |
| Plotis | 100 cm |
| Aukštis | 107 cm |
| Variklis | HV 586AE |
| Variklio galia | 12 kW |
| Cilindrų darbinis tūris | 586 cm³ |
| Pjovimo aukštis | 25-75 mm |
| Tipas | Rider traktoriukai |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 170/60-8 |
| Pjovimo plotis | 94 cm |
| Pavaros tipas | Pedalais valdoma |
| Greitis | 9 km/val. |
| Kuro rūšis | Benzinas |
| Tepimas | Slėginis su tepalo filtru |
| Cilindrų skaičius | 2 |
| Aušinimas | Oru |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / galinis išmetimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






