Profesionalus Rider traktoriukas HUSQVARNA P 525DX
- Itin galingas ir manevringas
- Visų varančiųjų ratų pavara
- Parduodama be pjovimo agregato
Aprašymas
Pjovimo agregatas montuojamas priekyje leidžia matyti darbinę erdvę.
Agregato žemas aukštis leidžia pjauti sunkiau pasiekiamas vietas.
Labai manevringas dėl šarnyrinio vairavimo mechanizmo.
AWD (keturi varomi ratai) užtikrina pravažumą kalvotais, šlapiais ir slystančiais paviršiais. Ši funkcija automatiškai pritaiko visų ratų sukibimą, priklausomai nuo situacijos ir grunto sąlygų.
Hidraulinis vairo stiprintuvas užtikrina nevarginantį vairavimą.
Sėdynė su spyruoklėmis ir porankiais leidžia patogiai dirbti.
Galima nesunkiai pritvirtinti įvairius priedus ir išnaudoti ištisus metus, pvz., kaušą, šluotą, sulankstomą plūgą ir kabiną.
Gali būti komplektuojamas su 132 ir 155 cm kombinuotais pjovimo agregatais.
Specifikacija
| Svoris | 684 kg |
| Apsukų skaičius | 3000 aps./min. |
| Ilgis | 207,8 cm |
| Vibracijos lygis | 1,7 m/s² |
| Triukšmo lygis | 91 dB(A) |
| Akumuliatorius | 62 Ah |
| Aukštis | 133 cm |
| Variklis | Kubota D1105 |
| Variklio galia | 17,8 kW |
| Cilindrų darbinis tūris | 1123 cm³ |
| Pjovimo aukštis | 30-112 mm |
| Tipas | Rider traktoriukai |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 20x10-10 |
| Pjovimo plotis | 132-155 cm |
| Pavaros tipas | Pedalais valdoma |
| Greitis | 19 km/h |
| Kuro rūšis | Dyzelinas |
| Tepimas | Slėginis su tepalo filtru |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Aušinimas | Skysčiu |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / galinis išmetimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








