Akumuliatorinis sniego valytuvas HUSQVARNA ST 253i 53c
- Efektyvus sniego valymas vidutinio dydžio plotuose dėl galingo elektros variklio
- Lengvai paleidžiamas ir valdomas naudojant paprastą ir intuityvią fiksavimo funkciją
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Greičio reguliavimas užtikrina tikslų išmetimo valdymą, o elektrinis išmetimo vamzdžio pasukimas užtikrina greitą ir ergonomišką naudojimą.
Sulankstoma rankena, leidžianti lengvai sulankstyti ir taupyti vietą laikant bei transportuojant.
LED žibintas užtikrina puikų apšvietimą ir matomumą tamsoje.
Dideli minkšti ratai užtikrina patikimą judėjimą ir trauką nelygiame paviršiuje.
Svirtis ir svirties fiksatorius užtikrina lengvą paleidimą ir sustabdymą be atsitiktinio paleidimo pavojaus.
Reguliuojamas greitis.
Specifikacija
| Svoris | 27 kg |
| Apsukų skaičius | 2300 aps./min. |
| Darbinis aukštis | iki 33 cm |
| Darbinis plotis | 53 cm |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 92 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Galingumas | 1500 W |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






