Akumuliatorinis sniego valytuvas HUSQVARNA ST 143i
- Lengvas ir patikimas akumuliatorinis sniego pūstuvas, skirtas lengvai valyti sniegą mažose ir vidutinio dydžio soduose bei privažiavimuose
- Dėl mažo svorio ir kompaktiško dizaino sniego valytuvą lengva manevruoti net ribotoje erdvėje
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Sulankstoma rankena, leidžianti lengvai sulankstyti ir taupyti vietą laikant bei transportuojant.
LED žibintas užtikrina puikų apšvietimą ir matomumą tamsoje.
Paprasta ir intuityvi saugos juosta, kurios dėka valdymas ir paleidimas itin lengvas.
Lengvai pasiekiamas išmetimo vamzdžio pasukimas.
Rankenos spaustukai leidžia patogiai laikyti išmetimo vamzdžio strypą.
Pakėlimo rankena leidžia lengvai transportuoti lengvą ir kompaktišką sniego pūstuvą.
Specifikacija
| Svoris | 18,5 kg |
| Apsukų skaičius | 2800 aps./min. |
| Darbinis aukštis | iki 27 cm |
| Darbinis plotis | 43 cm |
| Vibracijos lygis | 2,8 m/s² |
| Triukšmo lygis | 95 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Galingumas | 900 W |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







