
Akumuliatorinis savaeigis sniego valytuvas EGO Power+ SNT2400E 61cm
- Savaeigis sniego valytuvas su atbuline eiga
- Tvirtos konstrukcijos ir didelio efektyvumo varikliai be anglinių šepetėlių
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Pūstuvas dirba su dviem nuosekliai sujungtais akumuliatoriais.
Metalinis sniego surinkimo sraigtas.
Sniego išmetimo atstumas - iki 15 m.
200° laipsnių reguliuojamas sniego išmetimo kampas.
Reguliuojami anti praslydimo padukai.
Didelio sukibimo padangos su įmontuotu diferencialu.
Reguliuojamo aukščio rankenos.
„Peak Power ™“ technologija sujungianti bet kurių dviejų „EGO 56V ARC Lithium ™“ akumuliatorių galią.
4 LED lempos palengvins darbą ankstyvą rytą ar vakare.
Kai sniego storis 20 cm, su 2 x 7,5 Ah akumuliatoriais sniego pūstuvas gali nuvalyti iki 324 m² vienu įkrovimu*
*Darbinis plotas gali skirtis atsižvelgiant į sniego drėgnumą, aplinkos temperatūrą, naudotojo įgūdžius.
Specifikacija
| Svoris | 65 kg |
| Darbinis aukštis | 50 cm |
| Darbinis plotis | 61 cm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Eiga | Savaeigė |
| Tipas | Kiti akumuliatoriniai įrankiai |
| Darbinė temperatūra | -20 °C - 10 °C |
| Išmetimo kryptis | Reguliuojama |
| Apsaugos klasė | IPX4 |
| Standartiniai priedai | Sniego išmetimo angos valymo įrankis |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
- „Pro X“ serijos įrankiams ir akumuliatoriams suteikiama 3 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
- „Professional“ serijos įrankiams ir 56V akumuliatoriams suteikiama 2 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM4000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 3 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM2000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 2 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Fiziniams asmenims taikoma 5 metų garantija visiems įrankiams ir 3 metų garantija akumuliatoriams, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Juridiniams asmenims taikoma garantija:
⚠️ Išskirtinės vejos robotų garantijos sąlygos:
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







