
Akumuliatorinės žolės ir gyvatvorių žirklės MAKITA DUM604ZX
- Skirtos kiemo ir sodo priežiūrai
- Akumuliatoriaus išsikrovimo lygio indikatorius
- Parduodama be akumuliatorių ir kroviklio
Aprašymas
Žolės žirklėmis dailiai apkirpsite vejos pakraščius.
Elektroninė apsauga nuo perkrovimo.
Skiedrų surinktuvas užtikrina švarų ir tvarkingą darbą.
Naudojimo laikas: su 3,0 Ah akumuliatoriumi: 115 minučių, su 1,3 Ah akumuliatoriumi: 50 minučių.
AWS (Auto-Start Wireless System) automatinė belaidė dulkių siurblio įjungimo sistema.
Akumuliatoriaus apsaugos sistema automatiškai išjungia energijos tiekimą, kai įkrovos lygis sumažėja iki minimumo.
Specifikacija
| Vibracijos lygis | ≤ 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 82 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Judesių skaičius | 2500 jud./min. |
| Tipas | Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės |
| Pjovimo plotis | 160 mm |
| Standartiniai priedai | 200 mm gyvatvorių žirklių ašmenys, skiedrų surinktuvas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







