
Akumuliatorinės žolės žirklės MAKITA DUM604RF su priedu
- Akumuliatorinės žolės žirklės kiemo ir sodo priežiūrai
- Baterijos išsikrovimo lygio indikatorius
- Priedas - gyvatvorių žirklių ašmenys, todėl įrankį galima naudoti kaip gyvatvorių žirkles
Aprašymas
Darbą su įrankiu galima palengvinti papildomai įsigijus prailginimo rankeną.
Specifikacija
| Svoris | 1,7 kg |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 78 db(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 3,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Judesių skaičius | 1250 jud./min. |
| Tipas | Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės |
| Standartiniai priedai | 3,0 Ah 18V akumuliatorius BL1830B, greitasis įkroviklis DC18RC, ašmenys, gyvatvorių žirklės |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



