
Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės MAKITA UH023G 40V MAX XGT
Bešepetėlinis variklis
- „Chip sweeper“ sistema nukreipia nupjautas šakas į šonus
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Skirtos preciziškam krūmų ir gyvatvorių formavimui.
Dėl kompaktiško dizaino ir mažo svorio idealiai tinka kruopštiems darbams bei darbui ankštose vietose.
Didelis našumas – iki 3600 judesių per minutę.
Maks. pjovimo skersmuo: iki 8 mm.
Dvipusė pjovimo juosta švariam kirpimui.
Pastovaus greičio palaikymas vienodam rezultatui.
Elektrinis stabdis ir apsauga nuo atsitiktinio paleidimo.
XPT technologija – apsauga nuo dulkių ir drėgmės.
Integruota tepimo vieta paprastai priežiūrai.
Specifikacija
| Svoris | 1,8 kg |
| Apsukų skaičius | 1800 aps./min. |
| Ilgis | 511–613 mm |
| Vibracijos lygis | 1,3 m/s² |
| Triukšmo lygis | 74 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Galingumas | 430 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 511-613 x 80 x 112-157 mm |
| Judesių skaičius | 3600 jud./min. |
| Ašmenų ilgis | 200 mm |
| Tipas | Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės |
| Standartiniai priedai | 200 mm gyvatvorių žirklių ašmenys, nuopjovų gaudyklė |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





