
Grandininis pjūklas MAKITA UC3041A
- Grandinės įtempimas, keitimas ir reguliavimas be papildomų įrankių
- Galingas variklis
- Ergonomiška gumuota rankena
Aprašymas
Ergonomiškas įrankio korpusas bei mažas svoris užtikrina optimalų komfortą ir patogų darbą.
Puikiai tinka įvairiems pjovimo darbams namuose ir sode.
Automatinis variklio grandinės tepimas ir grandinės stabdys.
Įrengtas alyvos lygio indikatorius parodo kada reikia papildyti alyvą.
Alyvos bakelio talpa (200 ml) leidžia dirbti ilgiau.
Į grandininį pjūklą tiekiama alyva, kuriai neturi įtakos klimatas ar alyvos klampumas (tirštumas).
Specifikacija
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 101,8 dB(A) |
| Galingumas | 1800 W |
| Juostos judėjimo greitis | 14,5 m/s |
| Juostos ilgis | 300 mm (12") |
| Tipas | Elektrinis pjūklas |
| Elektros įtampa | 230 V |
| Grandinės tepimo alyvos bako tūris | 0,2 l |
| Grandinės storis | 1,1 mm / 0,050" |
| Grandinės žingsnis | 3/8" |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.





