
Akumuliatorinis grandininis pjūklas MAKITA DUC307Z
- Puikus darbo efektyvumas ir maksimalus patogumas
- Padidintas sukimo momentas dėl redukcinės pavaros mechanizmo
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Variklis be anglinių šepetėlių.
Ergonomiška galinės rankenos konstrukcija užtikrina patogų darbą.
Pjovimo grandinės keitimas ir įtempimo reguliavimas be papildomų įrankių.
Didelis alyvos bako kaklelis užtikrina patogų alyvos įpylimą.
Skirtas naudoti staliams ir namų ūkio naudotojams.
Atatrankos kontrolė ir elektrinis stabdis, užtikrina maksimalų našumą ir operatoriaus saugumą.
Extreme Protection Technology (XPT) užtikrina atsparumą vandeniui ir dulkėms dirbant atšiauriomis darbo sąlygoms.
Specifikacija
| Vibracijos lygis | 5,4 m/s² |
| Triukšmo lygis | 97 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Galingumas | 610 W |
| Juostos judėjimo greitis | 7,7 m/s |
| Juostos ilgis | 300 mm (12") |
| Tipas | Akumuliatorinis pjūklas |
| Elektros įtampa | 18 V |
| Grandinės tepimo alyvos bako tūris | 0,15 l |
| Grandinės storis | 0,043" / 1,1 mm |
| Grandinės žingsnis | 3/8" |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



