Grandininis pjūklas HUSQVARNA 540 XP Mark III 14''
- Profesionalus, galingas ir pajėgus
- Lengvai užvedamas nepaisant temperatūros
- Nesunkus ir manevringas
Aprašymas
„AutoTune™“ užtikrina tinkamai sureguliuotą variklio nustatymą ir optimalų variklio efektyvumą bet kokiomis sąlygomis.
Apgalvotas dizainas ir apsaugoti valdymo įtaisai užtikrina lengvą pjūklo naudojimą.
Oro filtrai surenka iki 98% dulkių.
Galima dirbti ir su SP21G ir S93G grandine.
Integruota jungtis atlikti įrankio diagnostiką.
Vibracijos slopinimo sistema „LowVib®“.
Tvirtai priveržta neatsilaisvinanti juosta.
Integruoti atlenkiami bako dangteliai.
Specifikacija
| Svoris | 4,1 kg |
| Vibracijos lygis | 3,7 m/s² (priekinė rankena) 5,1 m/s² (galinė rankena) |
| Triukšmo lygis | 102 dB(A) |
| Galingumas | 1,9 kW |
| Cilindrų darbinis tūris | 62,4 cm³ |
| Juostos ilgis | 35 cm |
| Grandinės tipas | S93G |
| Tipas | Benzininis pjūklas |
| Grandinės žingsnis | 3/8" mini |
| Standartiniai priedai | Pjūklo grandinė, pjovimo juosta |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





