Grandininis pjūklas HUSQVARNA 450 X
- Itin tvirtas ir galingas
- Paprastai ir laisvai valdomas dėl mažo svorio
- X-Torq variklis užtikrina mažesnes kuro sąnaudas ir mažiau išmetamųjų teršalų
Aprašymas
Nuoseklus užvedimas nepaisant oro sąlygų.
Integruoti atlenkiami bako dangteliai.
Permatomas langelis leidžia stebėti kuro lygį.
Paprastas oro filtro išvalymas.
Saugų darbą užtikrina efektyvus inercinis grandinės stabdys.
Tvirtai priveržta neatsilaisvinanti juosta.
Vibracijos slopinimo sistema „LowVib®“.
Karteris pagamintas iš plastiko ir metalo užtikrina tvirtumą ir patikimumą.
Paprastas eksploatavimas ir mažesnis susidėvėjimas dėka išcentrinės oro valymo sistemos „Air Injection™“.
Ergonomiška galinė rankena mažina nuovargį dirbant ilgesnį laiką.
Aiškiai matoma leidimo krypties žymė.
Pašalinamas oras iš karbiuratoriaus ir degalų sistemos.
Kaltinis trijų dalių alkūninis velenas maksimaliam patvarumui ir sunkiausiems darbams.
„Husqvarna Connect“ programėlė leidžia stebėti įrankio veikimą ir teikia patarimus.
Specifikacija
| Svoris | 5,1 kg |
| Vibracijos lygis | 3,9 m/s² (priekinė rankena) 4,1 m/s² (galinė rankena) |
| Triukšmo lygis | 106 dB(A) |
| Galingumas | 2,5 kW |
| Cilindrų darbinis tūris | 50,2 cm³ |
| Juostos ilgis | 38 cm |
| Grandinės tipas | SP33G |
| Tipas | Benzininis pjūklas |
| Grandinės žingsnis | .325" |
| Standartiniai priedai | Pjūklo grandinė, pjovimo juosta |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






