Grandininis pjūklas HUSQVARNA 564 XPG
- Puikus galios ir svorio santykis
- Su vibracijos slopinimo sistema „LowVib®“
- Su šildomomis rankenomis
Aprašymas
Nuoseklus užvedimas nepaisant oro sąlygų.
Degalų įpurškimo technologija užtikrina didesnį našumą.
Siauresnis korpusas leidžia lengviau manevruoti ir balansuoti.
Tvirtas karteris ir patikimas tepimas leidžia prie šio modelio montuoti ilgesnes juostas iki 70 cm.
Oro filtrai surenka iki 98% dulkių.
Integruoti atlenkiami bako dangteliai.
„X-CUT®“ pjūklo grandinė užtikrina ilgaamžiškumą.
Tvirtai priveržta neatsilaisvinanti juosta.
Integruota jungtis atlikti įrankio diagnostiką.
Specifikacija
| Svoris | 5,9 kg |
| Vibracijos lygis | 3,3 m/s² |
| Triukšmo lygis | 119 dB(A) |
| Variklio galia | 4 kW |
| Cilindrų darbinis tūris | 62,4 cm³ |
| Juostos ilgis | 50 cm |
| Grandinės tipas | C85 |
| Tipas | Benzininis pjūklas |
| Grandinės žingsnis | 3/8" |
| Standartiniai priedai | Pjūklo grandinė, pjovimo juosta |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







