
Smūginis suktuvas MAKITA TD0101F
Kompaktiškas modelis, kurio bendras ilgis – tik 184 mm.
Aprašymas
Ypač didelis 100 Nm sukimo momentas. Didelis sukimosi greitis garantuoja ypač aukštą darbo efektyvumą.
Specifikacija
| Svoris | 0,99 kg |
| Apsukų skaičius | 0-3600 pööret/min |
| Ilgis | 184 mm |
| Maks. sukimo momentas | 100 Nm |
| Griebtuvas | 1/4" |
| Galingumas | 230 W |
| Smūgių skaičius | 0-3200 sm./min. |
| Veržlės sukimo skersmuo | M5-M14 |
| Kietintos veržlės sukimo skersmuo | M5-M14 |
| Tipas | Smūginiai suktuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.



