
Juostinis varžtų suktuvas MAKITA 6843JX
- Dar tvirtesnis aliuminio antgalis
- Galimi medvaržčiai iki 55mm ilgio
- Antgalis su stabilumo priedu, leidžia sukti medvaržčius stačiu kampu
Aprašymas
Didelis sukimosi greitis: 6000 min-1.
4 x 25–55 mm varžtams.
Antgalis su stabilumo priedu, leidžia sukti medvaržčius stačiu kampu.
Tyli veikianti sąnkaba, tvirtesnė konstrukcija.
Sukimo kreipiančioji nukreipia juostą ir ji nepersisuka.
Patogus jungiklis.
Sukimo kreipiančioji nukreipia juostą ir ji nepersisuka.
Specifikacija
| Svoris | 2,0 kg |
| Ilgis | 400 mm |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 84 dB(A) |
| Galingumas | 470 W |
| Varžto ilgis | 25-55 mm |
| Laido ilgis | 4 m |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Varžto dydis | 4 mm |
| Greitis | 6000 aps./ min. (be apkrovos) |
| Funkcionalumas | Automatinis varžtų padavimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



