
Kampinis šlifuoklis MAKITA GA5100
- Reguliuojamas sukimosi greitis
- Įdiegta apsauga nuo atsitiktinio įjungimo
- Švelnaus starto funkcija
Aprašymas
Greičio reguliavimas ratuku leidžia itin tiksliai pasirinkti reikiamas apsukas.
Šoninės rankenos montavimas abiejose pusėse.
Pastovaus greičio kontrolė.
Specifikacija
| Svoris | 3,2 kg |
| Apsukų skaičius | 2800 - 11000 aps./min. |
| Tvirtinimas | M14 |
| Vibracijos lygis | 7,8 m/s² |
| Triukšmo lygis | 96 dB(A) |
| Galingumas | 850 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 298 x 140 x 111 mm |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Velenas | 22,23 mm |
| Laido ilgis | 2,5 m |
| Maksimalus pjovimo gylis | 33 mm |
| Standartiniai priedai | Disko apsauga |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






