
Glaisto šlifuoklis FLEX GE 6 X-EC
- Itin lanksti šlifavimo galva reguliuojama 160° kampu
- Išskirtinis karboninis kotas maksimaliai sumažina įrenginio svorį
- Įrankis veikia našiu bešepetėliu varikliu, kuris pasižymi ilgaamžiškumu ir didesniu efektyvumu
Aprašymas
Įrankis lengvai orientuojamas ant paviršiaus, todėl net ir arti kraštų pasiekiama aukštos kokybės apdaila.
Lengvas įrankio svoris sumažina naudotojo krūvį ir leidžia šlifuoti ilgą laiką be nuovargio.
Įrankis turi ergonomišką formą, užtikrinančią patogų laikymą.
Reguliuojamas 6 lygių greitis su LED indikatoriumi.
Švelnaus starto funkcija.
Turi orbitinę šlifavimo galvutę.
Nereikia naudoti spaudimo, kad pasiektumėte optimalius rezultatus.
Nusidėvėjimui atsparus diskinis stabdys apsaugo paviršių nuo pažeidimų užtikrindamas kontroliuojamą kontaktą.
Efektyvus dulkių išsiurbimas tarp šepetėlių ir šlifavimo pado neleidžia užsikimšti abrazyvui ir užtikrina švarią darbo aplinką.
Suderinamas su FLEX dulkių siurbliais.
Įjungimo / išjungimo mygtukas apsaugotas nuo dulkių.
Inovatyvus dėklas leidžia transportuoti paruoštą naudojimui įrankį ir priedus.
500 mm ilginamasis antgalis (įsigyjamas atskirai) tvirtinamas be įrankių ir leidžia patogiai dirbti patalpose su aukštomis lubomis.
Specifikacija
| Svoris | 2,9 kg |
| Ilgis | 1520 mm |
| Galingumas | 500 W |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50-60 Hz |
| Laido ilgis | 4 m |
| Tipas | Glaisto šlifuokliai |
| Šlifavimo eiga | 4 mm |
| Pado skersmuo | 225 mm |
| Standartiniai priedai | Apsauginis padas, transportavimo krepšys, centravimo priedas |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





