
Poliruoklis MAKITA PO6000C
- Elektroninė greičio reguliavimo funkcija
- Švelnus paleidimas
- Tolygus veikimas
Specifikacija
| Triukšmo lygis | 94 db(A) |
| Galingumas | 900 W |
| Disko skersmuo | 150 mm |
| Laido ilgis | 4 m |
| Eiga | 5,5 mm |
| Tipas | Poliruokliai |
| Pado skersmuo | 150 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




