
Poliruoklis FLEX PE 14-1 180
- Galingas 1400 W variklis su itin efektyviu ventiliatoriumi
- Integruota apsauga nuo perkrovos
- Švelnus įrankio paleidimas ir nuolatinio veikimo užfiksavimas
Aprašymas
Tinkamas karščiui jautriems paviršiams poliruoti.
Patogi ir ergonomiška SoftGrip rankena.
Tinka didelio ploto zonoms poliruoti.
Maksimalus poliravimo kempinės skersmuo - 250 mm.
4 metrų PUR H05-BQF kabelis atsparus dilimui, įpjovimams ir yra lankstus.
Specifikacija
| Svoris | 2,3 kg |
| Apsukų skaičius | 250-1380 aps./min. |
| Tvirtinimas | M 14 |
| Galingumas | 1400 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 405 x 84 x 117 mm |
| Laido ilgis | 4 m |
| Tipas | Poliruokliai |
| Pado skersmuo | 180 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





