
Diskinis pjūklas MAKITA SP6000J
- Didelis tikslumas, švarus pjūvis
- Pjovimas kampu nuo 1 iki 48 laipsnių
- Gylio ribotuvas leidžia pjauti priešpjūvio funkcija: įpjaunamas 2mm priešpjūvis taip išsaugomas viršutinis pjaunamos medžiagos paviršius
Aprašymas
Visada tikslus pjovimas su liniuote (įsigijama atskirai).
Galimybė pjauti arti sienos - 18 mm.
Specifikacija
| Svoris | 4,1 kg |
| Ilgis | 341 mm |
| Galingumas | 1300 W |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Laido ilgis | 2,5 m |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 56 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 40 mm |
| Pjovimo gylis, kai 50° | (kai 48°) 38 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas, lagamino įdėklas, pjovimo diskas 165x20x2,2mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



