Graviravimo rinkinys su PROXXON MICROMOT 60/E 12V
- Modeliavimo ir graviravimo rinkinys, kurį sudaro MICROMOT 60/E graveris, pagrindiniai adapteriai ir aukštos kokybės antgaliai, pjovimo priemonės (34 vnt.), elektros pajungimo adapteris
- Rinkinys tiekiamas plastikiniame lagamine
- Rinkinyje yra 6 skirtingų dydžių griebtuvo įvorės
Aprašymas
Specifikacija
| Svoris | 230 g |
| Apsukų skaičius | 5000-20000 aps./min. |
| Ilgis | 220 mm |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Griebtuvas | Beraktis, su 1,0 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 3,2 mm įvorėmis |
| Galingumas | 40 W |
| Įtampa/dažnis | 12-18 V |
| Standartiniai priedai | MICROMOT įvorės, 6vnt., 12V adapteris |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
- Dirbkite be perteklinio spaudimo – darbą atlieka apsukos, o ne jėga.
- Neuždenkite ventiliacijos angų, neleiskite įrankiui perkaisti.
- Sustabdykite darbą, jei prietaisas įkaista, ir leiskite jam atvėsti.
- Saugokite įrankį nuo purvo ir pašalinių dalelių.
ĮSPĖJIMAS DĖL NAUDOJIMO
PROXXON MICROMOT įrankiai yra smulkūs, tikslūs ir lengvi. Naudojant būtina laikytis šių taisyklių:
Garantija galios, jei įrankis nebus sugadintas dėl netinkamo naudojimo ar aukščiau nurodytų taisyklių nesilaikymo.




