Elektrinė pjaustyklė PROXXON MIC
- Įrankis skirtas medienos, plastiko, stiklo pluoštu sustiprinto plastiko, popieriaus, kartono, folijos ir kitų medžiagų pjaustymui
- Pjūvio linijos plotis 0,5 mm
- Grakštus ir lengvas - korpusas tik 36 mm skersmens
Aprašymas
Galingas nuolatinės srovės variklis užtikrina stebėtinai aukštą pjovimo našumą.
Specifikacija
| Svoris | 300 g |
| Apsukų skaičius | 20.000 aps./min. |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Galingumas | 40 W |
| Pjovimo gylis | 4 mm |
| Įtampa/dažnis | 220-240 V |
| Pjovimo plotis | 0.5 mm |
| Standartiniai priedai | Atsuktuvas, skirtas keisti pjūklo ašmenis. |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
DUK
- Dirbkite be perteklinio spaudimo – darbą atlieka apsukos, o ne jėga.
- Neuždenkite ventiliacijos angų, neleiskite įrankiui perkaisti.
- Sustabdykite darbą, jei prietaisas įkaista, ir leiskite jam atvėsti.
- Saugokite įrankį nuo purvo ir pašalinių dalelių.
ĮSPĖJIMAS DĖL NAUDOJIMO
PROXXON MICROMOT įrankiai yra smulkūs, tikslūs ir lengvi. Naudojant būtina laikytis šių taisyklių:
Garantija galios, jei įrankis nebus sugadintas dėl netinkamo naudojimo ar aukščiau nurodytų taisyklių nesilaikymo.



