
Belaidė kolonėlė MAKITA MR014GZ 40V MAX XGT
- Galingi žemieji dažniai ir aukšta garso kokybė
- Padidintas spalvotas LCD ekranas
- Garantuotas ryšio veikimo nuotolis – 30 m, priklausomai nuo aplinkos gali siekti ir iki 100 m
Aprašymas
Integruotas mikrofono stiprintuvas.
Turi tvirtą, IP65 klasės korpusą.
Kolonėlė apsaugota nuo dulkių ir drėgmės patekimo.
USB lizdas mobiliems prietaisams įkrauti.
Telefono laikiklis leidžia pastatyti telefoną vertikaliai, atremiant jį į grotuvo rankeną.
Galima sujungti kelis grotuvus.
Specifikacija
| Svoris | 3,8 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V / 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 243 x 236 x 205 mm |
| Tipas | Kolonėlė |
| Apsaugos klasė | IP 65 |
| Funkcionalumas | AUX / Bluetooth |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









