
Akumuliatorinis radijo imtuvas FLEX RD 532276 10,8/18,0/230
- Tvirtas radijo imtuvas puikiai tinka statybos aikštelėje ar dirbtuvėse
- 2 x 10 W garsiakalbiai užtikrina aukščiausią garso kokybę
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Analoginių (FM) ir skaitmeninių (DAB+) stočių priėmimas.
Srieginė jungtis 5/8" trikojui.
Apšviestas LCD ekranas.
LED šviesos juostelė.
LED įkrovimo lygio indikatorius.
Sulankstoma antena.
Skaitmeninis laikrodis.
Automatinė stočių paieška ir galimybė išsaugoti 5 stotis.
Specifikacija
| Svoris | 4,3 kg (be akumuliatoriaus) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V / 12 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 369 x 212 x 201 mm |
| Tipas | Radijo imtuvas / kolonėlė |
| Bangų diapazonai | AM: 87,5-108 MHz; DAB/DAB+: 174,928 - 239,200 MHz |
| Apsaugos klasė | IP 64 |
| Funkcionalumas | AUX / DAB/DAB+ / USB išorinių prietaisų įkrovimui / Bluetooth |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









