
Akumuliatorinis armatūros rišiklis MAKITA 40V Max XGT TR001GZ
- Skirta profesionaliam naudojimui
- Greitas ir tvirtas armatūros strypų rišimas
- Parduodama be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
Dviejų bešepetėlinių variklių sistema.
Užtikrina galingą, greitą ir patikimą armatūros rišimą, tinkamą įvairaus storio strypams.
Įrenginys naudoja atkaitintą surišimo vielą 16Ga, kurios skersmuo yra 1,6 mm.
Rišimo stiprumas reguliuojamas 6 pakopomis.
Surišto mazgo aukštis yra 16 mm.
Vieno žingsnio ritės keitimo sistema supaprastina vielos keitimą ir sutrumpina įrankio paruošimo darbui laiką.
Vielos sukimas pagal laikrodžio rodyklę atkartoja tradicinį rankinį rišimo būdą, taip sumažinant rišamos vielos atsipalaidavimo tikimybę.
XPT technologija, užtikrina įrankio atsparumą dulkėms bei drėgmei.
Visiškai reguliuojama rankos atrama leidžia naudoti viena ranka.
Maksimali rišimo geba - armatūra nuo 2 x 10 mm iki 2 x 25 mm arba 22 mm x 32 mm.
Rišimo greitis - 0,7 s.
Specifikacija
| Svoris | 2,6 kg |
| Vibracijos lygis | ≤ 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 88 dB(A) |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 375 x 113 x 331 mm |
| Įtampa/dažnis | 40 V |
| Tipas | Kiti akumuliatoriniai įrankiai |
| Vielos skersmuo | 1,6 mm |
| Standartiniai priedai | Šešiakampis raktas, kablys, alyvos indelis, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



