
Akumuliatorinis siurblys-kuprinė MAKITA DVC265ZXU
- 36V įrankis dirba su dviem nuosekliai sujungtais 18V akumuliatoriais
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
HEPA filtras.
Oro srauto reguliavimas pagal poreikį.
Specifikacija
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 70 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V / 36 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Konteinerio talpa | 2 l |
| Tipas | Akumuliatorinis dulkių siurblys |
| Maks. oro srautas | 2,0 m³/min. |
| Maks. darbinis slėgis | 110 mbar |
| Siurbimo žarnos skersmuo | 28 mm |
| Žarnos ilgis | 1,0 m |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




