
Akumuliatorinis smūginis suktuvas MAKITA DTD153RTJ
- Variklis be anglinių šepetėlių - trumpesnis korpusas
- Maksimalus sukimo momentas, pasiekiamas nustačius maksimalius sūkius
- Kompaktiškas šešiakampis griebtuvas
Aprašymas
Variklis be šepetėlių - lengvesnis ir mažesnis, ilgesnis darbo laikas, daugiau jėgos ir greičio.
Įrankyje ir baterijose esanti apsaugos sistema užtikrina, kad įrankis atsijungtų automatiškai nukritus įkrovos lygiui iki minimumo. Taip tausojama baterija ir prailginimas jos tarnavimo laikas.
Ergonomiška gumuota rankena.
Patikimas suktuvo antgalio tvirtinimas.
Darbinis šviesos diodas.
Specifikacija
| Svoris | 1,5 kg |
| Apsukų skaičius | 0-3400 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 105 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 170 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-3600 sm./min. |
| Varžto sukimo skersmuo | M4-M8 |
| Veržlės sukimo skersmuo | M5-M16 |
| Kietintos veržlės sukimo skersmuo | M5-M14 |
| Vibracija | 1,5-15 m/sec² |
| Tipas | Smūginiai suktuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x 5,0 Ah 18V akumuliatoriai BL1850B, greitasis įkroviklis DC18RC, Makpac lagaminas Nr.2, lagamino dėklas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



