Akumuliatorinių įrankių rinkinys HiKOKI KC18MV006+
Aprašymas
Akumuliatorinis suktuvas-gręžtuvas DS18DEW2Z:
- Kompaktiškas akumuliatorinis suktuvas su trumpu korpusu
- Tinka varžtams įsukti ir išsukti, taip pat gręžti medyje, pliene ir aliuminyje
- Puikus pasirinkimas montavimui ir instaliacijos darbams ankštose bei sunkiai pasiekiamose vietose
| Svoris | 1,2 kg |
| Apsukų skaičius | 0-551/0-2000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,6 m/s² |
| Triukšmo lygis | 77,8 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 52 mm |
| Maks. sukimo momentas | 70 Nm |
| Griebtuvas | 13 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 155 x 78 x 253 mm |
| Medvaržčių sukimo skersmenys | 10 x 100 mm |
| Varžto sukimo skersmuo | 6 mm |
| Sukimo momentas | 1-4,5 Nm |
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis G1813DVEW2Z:
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Reguliuojamas greitis
- Didelis atsparumas dulkėms ir drėgmei
| Svoris | 2,4 kg |
| Apsukų skaičius | 3200-8000 aps./min. |
| Ilgis | 389 mm |
| Vibracijos lygis | 5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 85 db(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 22.2 mm |
| Velenas | M14 |
Akumuliatorinis daugiafunkcinis švytuoklinis įrankis Multi Tool CV18DAW2Z:
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Kompaktiškas ir lengvas daugiafunkcinis įrankis
- Galingas variklis užtikrina didelį medžiagos apdirbimo efektyvumą
| Svoris | 1,25 kg |
| Apsukų skaičius | 6000-20000 aps./min. |
| Tvirtinimas | OIS12 |
| Triukšmo lygis | 72 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Vibracija | 2,1-3,5 m/s² |
| Amplitudė | 3,6° |
2 x akumuliatoriai Multi Volt BSL36A:
- Suderinamas su 18V ir 36V įrankiais
- Su įkrovimo lygio indikatoriumi
- Apsauga nuo perkrovos, perkaitimo
| Svoris | 0,74 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V / 36 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,5 Ah (36V) / 5,0 Ah (18V) |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
Greitasis įkroviklis UC18YSL3:
- Gali būti naudojamas su 14,4 V, 18 V ir 36 V (Multi Volt) akumuliatoriais
- Su USB jungtimi mobiliajam telefonui ir kitiems prietaisams įkrauti
- Itin greitas įkrovimas
| Svoris | 0,6 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 14.4 V / 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai / Multifunkciniai įrankiai / Kampiniai šlifuokliai / Akumuliatoriai / Akumuliatorių įkrovikliai / Komplektai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti


