Akumuliatorinio trinkelių tarpų šepečio rinkinys GARDENA EasyWeed 1800/18V P4A Solo
- Greitam, tiksliam piktžolių valymui
- Rinkinį sudaro: akumuliatorinis piktžolių šepetys „EasyWeed 1800/18V P4A", plieninės vielos tarpų šepetys
- Parduodama be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
Piktžolės pašalinamos vieno mygtuko paspaudimu.
Plonas įrenginio profilis ir centrinė šepečio gairė užtikrina tikslų darbą.
Supaprastina ir palengvina piktžolių naikinimą iš trinkelių ir plyšių.
Be chemikalų – saugus ir ekologiškas sprendimas.
Reguliuojamo aukščio teleskopinis vamzdis tinka įvairaus ūgio naudotojams.
Ergonomiška rankena.
Apsauginis purvo dangtelis švaresnei darbo aplinkai.
Tinka jautriems paviršiams.
Suderinamas su visais „POWER FOR ALL ALLIANCE" akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 2350 g |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 971 × 163 × 242 mm |
| Veikimo laikas | 40 min. |
| Tipas | Kiti akumuliatoriniai įrankiai |
| Standartiniai priedai | Akumuliatorinis piktžolių šepetys „EasyWeed 1800/18V P4A", plieninės vielos tarpų šepetys |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 12 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




