
Akumuliatorinis pūstuvas MAKITA UB001CZ
- Galingas variklis be anglinių šepetėlių
- Tinka naudoti su Makita PDC tipo kuprine-akumuliatoriumi
- Parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio!
Aprašymas
Reguliuojamas pūtimo greitis.
„Wet Guard“ / IPX4 - apsaugotas nuo lietaus.
Specifikacija
| Svoris | 2,6 kg |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatoriniai nupūstuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti











