
Akumuliatorinė vejapjovė MAKITA LM001CZ
- Su mulčiavimo bei šoninio išmetimo funkcija
- Tinka naudoti su Makita PDC tipo kuprine-akumuliatoriumi
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio!
Aprašymas
Galingas variklis be anglinių šepetėlių.
Savaeigė, tyli vejapjovė, skirta vejoms iki 6900 m² (naudojant su PDC1200A2 akumuliatoriumi).
Švelnaus paleidimo funkcija.
Sumažėjus apkrovai, variklio apsukos yra automatiškai sumažinamos.
Tvirtas korpusas iš plieno.
Svirtimi reguliuojamas pjovimo aukštis.
Reguliuojamas greitis.
Specifikacija
| Svoris | 37,4 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Konteinerio talpa | 70 l |
| Pjovimo aukštis | 20-100 mm |
| Eiga | Savaeigė |
| Tipas | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Pjovimo plotis | 530 mm |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / Šoninis išmetimas |
| Funkcionalumas | Savaeigė |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










