
Akumuliatorinė vejapjovė MAKITA DLM460PG2
- Su automatine sūkių reguliavimo sistema
- Tvirtas plieninis korpusas
- Variklis be anglinių šepetėlių
Aprašymas
Su mulčiavimo funkcija. Priedas įsigyjamas atskirai.
Patogus aukščio reguliavimas.
Ergonomiška rankena.
Atsparus oro sąlygoms: apsaugotas nuo 5 minutes trunkančio lietaus, IPX4.
36V įrankis dirba su dviem nuosekliai sujungtais 18V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 27,6 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V / 36 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 6,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Konteinerio talpa | 60 l |
| Eiga | Stumiama |
| Tipas | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 18/20 cm |
| Pjovimo plotis | 460 mm |
| Standartiniai priedai | 2 x 6,0 Ah 18V akumuliatorius BL1860B, dvigubas greitasis įkroviklis DC18RD, peilis 46 cm |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / Surinkimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti




