
Akumuliatorinė vejapjovė MAKITA DLM432PT2
- Lengva ir tyliai veikianti
- Dideli ratai su rutuliniais guoliais
- Reguliuojamas pjovimo aukštis
Aprašymas
XPT - apsauga nuo dulkių ir vandens purslų.
Akumuliatoriaus išsikrovimo lygio indikatorius.
Papildomai įsigijus mulčiavimo priedą, galima mulčiuoti žolę.
Specifikacija
| Svoris | 16,9 kg (su galingu akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 3600 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V / 36 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Konteinerio talpa | 50 l |
| Aukščio reguliavimas | 13 padėčių |
| Eiga | Stumiama |
| Tipas | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Pjovimo plotis | 430 mm |
| Standartiniai priedai | 2 x 5,0 Ah 18V akumuliatoriai BL1850B, dvigubas greitasis įkroviklis DC18RD, veržliaraktis |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / Surinkimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


